Podkład kompaktowy to jeden z najlepszych sposobów na uzyskanie gładkiej skóry

Kiedy byłam dzieckiem, nie miałam pojęcia o kompaktowym fundamencie, ale teraz jestem pewna, że jest to jeden z najlepszych i najprostszych sposobów na uzyskanie gładkiej i nieskazitelnej skóry.

Istnieją dwa rodzaje podkładów; płynne i kremowe. Pierwszy jest nieco gruby i tłusty, a drugi jest znacznie cieńszy i lżejszy. Teraz omówię podkład kompaktowy, ponieważ jest to najbardziej rozpowszechniony rodzaj podkładu.

Co to jest podkład kompaktowy?

Podkład kompaktowy to podkład, który możesz stosować z pomocą gąbki. Jest on znacznie lepszy niż podkład w proszku, ponieważ zakrywa wszystkie niedoskonałości i ślady na twarzy.

Jak używać podkładu kompaktowego?

Stosowanie podkładu kompaktowego jest nieco skomplikowane, dlatego podzielę się z Tobą krokami, które należy wykonać, aby zastosować podkład kompaktowy.

Krok 1:

Jeśli chcesz nałożyć kompaktowy podkład na całą twarz to musisz go równomiernie rozprowadzić po twarzy. Musisz delikatnie rozetrzeć podkład na twarzy za pomocą pędzla do podkładu. Zobaczysz, że podkład wchłonie się w skórę i nada jej matowe wykończenie.

Krok 2:

Jeśli chcesz zastosować kompaktowy podkład tylko na policzkach to musisz go nałożyć na policzki używając pędzla do korektora.

Wnioski:

Mam nadzieję, że ten post pomoże Ci zrozumieć jak nakładać kompaktowy podkład. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego postu, to nie krępuj się komentować poniżej.