Piękne oczy: Jak je zdobyć

Twoje oczy są oknem twojej duszy i dają doskonały widok na twoje emocje. Jeśli chcesz zdobyć swoje serce to pierwszą rzeczą, którą musisz przyciągnąć są Twoje oczy. Piękne oczy sprawiają, że kobieta jest bardziej atrakcyjna.

Jak uzyskać piękne oczy?

Przede wszystkim musisz odpowiednio oczyścić swoją twarz. Jeśli masz brudną twarz to dostaniesz ciemne kręgi i zmarszczki wokół oczu. Weź miękki wacik i delikatnie przetrzyj twarz.

Użyj właściwego makijażu

Kolor cienia do powiek powinien być dopasowany do odcienia Twojej skóry. Jeśli masz ciemną skórę to użyj jasnego koloru cienia do powiek w przeciwnym razie, jeśli twoja skóra jest sprawiedliwa, to musisz wybrać ciemniejszy odcień.

Użyj eyeliner pencil

Aby uzyskać piękne oczy, trzeba dostać ołówek eyeliner. To nie tylko sprawi, że twoje oczy wydają się większe, ale także da ci piękny wygląd. Właściwy kolor eyeliner zależy od odcienia skóry.

Nie palić

Palenie uszkadza oczy i sprawia, że pojawiają się brzydkie. Musisz rzucić palenie i to sprawi, że będziesz wyglądać młodziej.

Wnioski:

Są to najlepsze sposoby, aby uzyskać piękne oczy. Nigdy nie będziesz żałował, że to dostałeś. Z pewnością uzyskasz piękny widok swoich oczu.