Kakaowy kolor włosów – idealny kolor na zimę

Zbliża się sezon zimowy, a na zewnątrz wieje chłodny wiatr. Być może słyszałaś o słynnym powiedzeniu, że zimny wiatr uatrakcyjnia zimową porę roku. Ale czy wiesz, że pomaga on również uzyskać piękny i bogaty kolor włosów? Tak, to prawda, a my znaleźliśmy kilka skutecznych wskazówek, które sprawią, że Twoje włosy będą miały kolor zimowego nieba.

Uzyskaj ciemnobrązowy kolor włosów

Jak zimy nadchodzą, więc najlepiej jest uzyskać kolor włosów, który będzie odzwierciedlać zimno i ciemne odcienie. Najlepszym kolorem do tego celu jest ciemny brąz, ponieważ wygląda on niesamowicie na każdym.

Kolor włosów na zimne miesiące

Zobaczysz, że większość kobiet ma włosy w kolorze białym, blond i jasnych kolorach, a na zimowe miesiące jest to idealny czas, aby uzyskać ciemny brązowy kolor włosów. Dzięki temu z pewnością wyróżnisz się z tłumu.

Zastosuj ciemny proszek kakaowy

Proszek kakaowy jest niesamowitym produktem dla koloru włosów, ale najlepiej jest go używać w zimie. Wymieszaj 1 filiżankę proszku kakaowego z 4 filiżankami wody i gotuj przez 5 do 6 minut.

Pozostawić na 10 do 15 minut.

Po gotowaniu przez 5 do 6 minut, pozwól mu ostygnąć przez 10 do 15 minut, a następnie wymieszaj go z szamponem.

Suche włosy

Po uzyskaniu tego koloru włosów, a następnie nie zapomnij zastosować niewielką ilość suchego szamponu.

Wnioski:

Nie ma wątpliwości, że zima to najlepszy czas na posiadanie bogatego i pięknego koloru włosów. Te wskazówki pomogą Ci uzyskać zimowy kolor włosów. Jeśli masz jakieś inne wskazówki to podziel się z nami w sekcji komentarzy.