9 interesujących faktów o biseksualistach

Czy jesteś biseksualny? Cóż, jeśli myślisz, że nie masz żadnych preferencji seksualnych to jesteś w błędzie, każdy ma unikalną seksualność. A jeśli jesteś biseksualistą, to nie musisz czuć się źle ze sobą, ponieważ jesteś inny niż inni i to właśnie czyni cię wyjątkowym.

Więc tutaj dajemy ci 9 interesujących faktów o biseksualistach, które sprawią, że lepiej zrozumiesz własną tożsamość.

1. Biseksualiści mogą zajść w ciążę

Być może słyszałeś o tym w mediach, ale jeśli nigdy nie słyszałeś o tym, to pozwól nam powiedzieć, że biseksualiści mogą zajść w ciążę tak samo jak geje i lesbijki. Powodem tego jest fakt, że mężczyzna biseksualny może mieć dziecko z lesbijką, a także może uprawiać seks z kobietą, która nie jest jego partnerką.

2. Większość biseksualistów nie ma partnerów

Większość biseksualistów nie ma partnera i nie poślubi nikogo. I dlatego większość biseksualistów będzie miała dzieci samodzielnie.

3. Większość biseksualistów nie ma żadnego wyboru

Jeśli jesteś biseksualistą i masz do wyboru geja i prostego faceta, to nie masz żadnego wyboru. Ponieważ większość biseksualistów jest przyciągana do obu płci i to jest powód, dla którego nie mają wyboru.

4. Biseksualiści nie są ograniczeni do dwóch

Są ludzie, którzy myślą, że biseksualiści będą uprawiać seks tylko z obiema płciami. Ale to nie jest prawda, ponieważ większość biseksualistów jest przyciągana do wszystkich płci.

5. Biseksualiści nie są ograniczeni do mężczyzn i kobiet

Jeśli jesteś biseksualistą i jesteś przyciągany do mężczyzny i kobiety w tym samym czasie, to nie musisz się o to stresować. Ponieważ biseksualiści są przyciągani do obu płci i to jest powód, dla którego mogą uprawiać seks z każdym.

6. Biseksualiści mogą być gejami lub hetero

Jest to bardzo powszechne błędne przekonanie wśród ludzi. Większość ludzi myśli, że biseksualiści mogą uprawiać seks tylko z przedstawicielami obu płci, ale to nie jest prawda, ponieważ biseksualista może być gejem lub hetero.

7. Nie ma różnicy między heteroseksualistą a biseksualistą

Jeśli myślisz, że jesteś heteroseksualistą i pociąga cię tylko jedna płeć, to jesteś w błędzie, ponieważ większość biseksualistów pociąga obie płcie i to jest powód, dla którego nie ma różnicy między heteroseksualistą a biseksualistą.

8. Biseksualiści nie są rozwiązli

Jeśli myślisz, że biseksualista to osoba, która jest promiskuityczna, to jesteś w błędzie. Większość ludzi myśli, że biseksualiści są promiskuityczni i dlatego będą mieli wielu partnerów.

9. Biseksualiści są bardziej powszechni niż myślisz

Jeśli jesteś biseksualistą i jesteś przyciągany do obu płci i chcesz uprawiać seks z kimś, to nie musisz się martwić, ponieważ większość ludzi jest